vissza ide

2011 október 23. | Szerző: |

 Csináltam egy másik blogot frickingbad.com néven. 120 bejegyzés sikerült, egyetlen bajvolt. Minden ellenségem megtalálta, és így nem volt ugyanaz. 

Nem tudom pár sorban leírni azt ami történt velem abban az öt hónapban amíg oda írtam, de nyáron megjártam a poklot, bulimás voltam. 

Ha érdekel, milyen a mai átlagos tinik élete, olvasd a blogom :)))

Kommentek

(A komment nem tartalmazhat linket)


Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be:

| Regisztráció


Üzenj a blogger(ek)nek!

Üzenj a kazánháznak!

Blog RSS

Üdvözlünk a Cafeblogon! Belépés Regisztráció Tovább az nlc-re!